Bytový dům Zlaté Hory, Jesenicko

Bytový dům Zlaté Hory, Jesenicko

Bytový dům se nachází v lyžařském areálu Bohemaland na okraji Zlatých Hor v Jeseníkách. Ve vzdálenosti asi 150 m od objektu je vybudována 4 sedačková lanovka o délce 1 240 m se sjezdovkou dlouhou 1 320 m.

Jedná se o objekt po rekonstrukci se třemi nadzemními podlažími, ve kterých je situováno 25 bytů v kategoriích 1+kk, 2+kk a 2+1 a jedním podzemním podlažím s 25 sklepními kójemi.

V samotném areálu Bohemaland, v němž budova stojí, se nabízí velké možnosti jak sportovního, tak kulturního vyžití. Areál nenabízí pouze sjezdovku, ale také fotbalové hřiště, tenisové kurty, saunu, půjčovnu horských kol a tříkolek, bazén (25 x 12 m) a taktéž možnost pořádní firemních a společenských akcí.

Okolí Zlatých hor nabízí taktéž široké spektur možností pro kulturně - sportovní vyžití a volný čas.

Historie města je spjata se zlatem a hornickou činností, což odráží i tamní kultura. V okolí obce můžete navštívit řadu historických i kulturních památek či středisek jako jsou např. Hornický skanzen - Zlatorudné mlýny, kde při cestě ze Zlatých hor do Ondřejovic leží malebné údalí Ztracených štol.

Mezi nejznámější turistickou trasu tohoto okolí patří Hornická naučná stezka. Velkou dominantou okolí je nejvyšší hora Hrubého Jeseníku - Praděd (1 491 m), na kterou se můžete dostat přes Karlovu studánku. Utužit si zdraví, či odreagovat se můžete v Priessnitzových lázní Jeseník.

Objekt určen k prodeji. Cena k jednání vč. DPH je 25 000 000 Kč.

 

Více informací získáte na: tel.: 734 519 951, 577 662 022

- - - - - - - - - - - - 

- - - - - - - - - - - -